Lama Energy

LAMA Energy působí na českém trhu od roku 2007 a za tu dobu si vytvořila svou pozici mezi dodavateli elektrické energie a zemního plynu. Pod názvem LAMA Investments zpočátku dodávala plyn pouze velkoodběratelům, později pod novým obchodním jménem Levnyplyn.cz rozšířila svoje zákaznické portfolio i o domácnosti. V roce 2011 začala jako Lacnyplyn.sk dodávat zemní plyn na Slovensko a od roku 2012 spustila na českém trhu dodávky elektřiny. LAMA Energy obsluhuje téměř 60 tis. odběrných míst a řadí se tak do skupiny těch významnějších alternativních dodavatelů působících v ČR.

LAMA Energy je součástí skupiny Lama Energy Group, do které patří i LAMA GAS&OIL (původně Česká naftařská společnost, s.r.o.), LAMA Mobile a pod názvem Petrolama provozuje těžbu ropy v Severní Americe.

RECENZE
LAMA Energy na rozdíl od ostatních alternativních dodavatelů nepůsobí pouze jako obchodník s komoditami na burze, ale provozuje také vlastní těžbu ropy a plynu v těžebních lokalitách na jižní Moravě. Z vlastní těžby pokrývá 20% dodávek plynu svým zákazníkům v ČR a získává tím určitou nezávislost na vývoji trhu s plynem. Svými cenami tvoří jednu z nejlevnějších nabídek na trhu.

LAMA Energy - Tarify

LAMA Energy se prezentuje jako dodavatel s nejlepšími cenymi plynu na trhu a pro své klienty z řad domácností nabízí jednoduchou nabídku v podobě základního a jednoho prémiového ceníku.

Komodita Produktová řada Charakteristika
Plyn Standard Úspora až do výše 24% vůči dominantnímu dodavateli. Smlouva na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou tři měsíce.
Premium Záruka dodávek plynu na dobu tří let za nejnižší cenu. Možnost okamžitého odstoupení v případě navýšení ceny.
Elektřina Standard Úspora až do výše 3% vůči dominantnímu dodavateli. Smlouva na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou tři měsíce.
Premium Záruka dodávek elektřiny na dobu tří let za nejnižší cenu. Možnost okamžitého odstoupení v případě navýšení ceny.

Konkrétní ceníky naleznete na stránkách dodavatele

LAMA Energy - Kontakty

Oficiální webové stránky: www.lamaenergy.cz
Infolinka: 840 111 310 (po-pá 8:00-17:00)
Fax: 553 622 073
E-mail: [email protected]
Korespondenční adresa:
Gudrichova 63
747 41 Hradec nad Moravicí

Updated on