3E - Europe Easy Energy

Updated on
min reading

Europe Easy Energy neboli 3E vstoupila na český trh s energiemi až v roce 2011 a stala se dalším z alternativních dodavatelů energie pro velkoodběratele a domácnosti. V současnosti 3E obsluhuje necelých 40 tisíc odběrných míst a díky ambiciózní strategii a stoupajícím hospodářským výsledkům potvrzuje svou pozici na trhu.

Společnost je vlastníkem dvou dceřiných společností Europe Easy Energy Slovensko, obsluhující slovenský trh, a Europe Easy Energy Technology zabývající se technologiemi a řešeními na úsporu energie.

Europe Easy Energy - Tarify

RECENZE
Relativně nováček mezi alternativními dodavateli energie nabízí jedny z nejlevnějších tarifů na trhu. V začátcích fungování společnosti si zákazníci stěžovali na špatně fungující zákaznický servis a na chyby ve vyúčtování. Aktuálně společnost pracuje na zlepšení klientských služeb, představila nové webové stránky, online zákaznický servis a v průběhu roku 2014 spustila několik PR a marketingových kampaní pro podporu své pozice na českém energetickém trhu.

Komodita Produktová řada pro domácnosti Charakteristika

Elektřina

Plyn

Easy Základní produktová řada vhodná pro všechny typy odběrných míst (byt, dům, chata). Smlouva na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 3 měsíce
Duo Nejvýhodnější tarif v případě dodávek elektřiny i plynu. Smlouva na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 3 měsíce.
Junior, Senior, ZTP Pro zákazníky do 30 let včetně, zákazníky starší 60 let včetně a pro držitele průkazu ZTP 
Company Pro zákazníky z řad domácností, kteří doloží svůj aktuální pracovní poměr ve společnosti, kam Europe Easy Energy a.s. v době uplatňování nároku dodává elektřinu či zemní plyn

3E - Kontakty

Oficiální webové stránky: www.3-e.cz
Zákaznická linka: 800 080 800 (po-pá 8:00-18:00)
Asistenční služba: 272 10 10 46
Živý chat/online poradna: přímo na webových stránkách společnosti
Email: [email protected]
Email fakturace: [email protected]
Korespondenční adresa Centra zákaznických služeb:
Europe Easy Energy a.s.
Na Strži 1702/65, 140 62 Praha 4
Sídlo společnosti:
Europe Easy Energy a.s.
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4