Comfort Energy

Dodavatel elektrické energie a zemního plynu Comfort Energy spadá do vlastnické struktury Bohemia Energy entity, největšího alternativního dodavatele energií v ČR. Společnost byla založena v roce 2008 a působila jako dodavatel elektrické energie a zemního plynu pouze pro velkoodběratele. Od roku 2012 dodává energie i pro domácnosti a na konci roku 2014 evidovala zhruba 65 tis. odběrných míst.

RECENZE
Společnost ve své prezentaci uvádí, že pro sjednávání smluv nevyužívá podomní prodej externí firmy, ale své vlastní vyškolené prodejní zástupce. Nicméně je to právě kvůli obchodním zástupcům, proč Comfort Energy čelí kritice a obvinění z neetického chování vůči klientům. Při sjednávání smlouvy doporučujeme důsledného prostudování obchodních podmínek.
Ceníky od Comfort Energy jsou v porovnání s tradičními dodavateli nižší, společnost slibuje až 10% úsporu. Pro konkrétní výši úspor doporučujeme provést srovnání s vaším konkrétním aktuálním tarifem.

Comfort Energy - Tarify

Komodity Název produktové řady Charakteristika

Elektřina

+

Plyn

PRIM Základní produkt, který slibuje dlouhodobou garanci nižší ceny v porovnání s tradičními dodavateli (ČEZ, RWE, E.ON, PPAS). 
PRIM Plus 2015 Akční nabídka pro nové zákazníky, kteří uzavřou smlouvu na dodávku elektřiny alespoň na 2 roky. Od 1. 1. 2016 dochází k nahrazení na produktovou řadou PRIM.

Konkrétní cena závisí na výši spotřeby domácnosti. Ceníky pro jednotlivé sazby naleznete na stránkách dodavatele.

Comfort Energy - Kontakty 

Zákaznická linka: 840 841 842 (Po-Pá 8:00 - 20:00)
Skype: comfort-energy-pece
Ředitel zákaznické péče: rsima@comfortenergy.cz
Ombudsman: ombudsman@comfortenergy.cz
Adresa zákaznického centra I Sídlo společnosti :
Na Poříčí 24 - 26, 110 00 Praha 1
Po-Čt 8:00 - 17:00 I Pá 8:00 - 13:30