Bohemia Energy

Bohemia Energy působící na českém trhu od roku 2005 je největším alternativním dodavatelem elektrické energie a plynu v České republice. Po procesu liberalizace v roce 2006 byla jednou z prvních firem, která reagovala na zcela otevřený energetický trh a přišla s nabídkou dodavatele elektřiny pro domácnosti. Stejný proces zopakovala v roce 2008, kdy začala dodávat do českých domácností i plyn. Dceřinými společnostmi Bohemia Energy jsou firmy Comfort Energy a Slovakia Energy, která je největším alternativním dodavatelem energií na Slovensku. Za rok 2013 vykázala společnost více než 500 tis. klientů.

NÁŠ NÁZOR
Bohemia Energy je mezi zákazníky považována za lehce kontroverzního dodavatele především kvůli praktikám jejích podomních prodejců a obchodním podmínkám, jejichž neznalost může vést ke komplikacím při případné výpovědi smlouvy (vysoké deaktivační poplatky, prodloužené výpovědní lhůty atd). I když Bohemia Energy slibuje garanci trvale nižších cen ve srovnání s tradičními dodavateli, je třeba dbát zvýšené opatrnosti ohledně doby platnosti smlouvy a jejímu případnému prodloužení či vypovězení. Za neuváženost se platí, v tomto případě poplatkem za předčasné ukončení smlouvy.

Bohemia Energy - Tarify

Komodity Produktová řada Charakteristika
Elektřina Garance 2015 Produkt, který slibuje dlouhodobou garanci nižší ceny v porovnání s tradičními dodavateli (ČEZ, RWE, E.ON, PPAS). Smlouva uzavřena minimálně na dobu 2 let.
FIX 16 Fixace ceny na 36 měsíců, jistota stálé ceny za elektrickou energii.
Individual Cena na základě individuální dohody dle odběrného diagramu zákazníci
Plyn Garance Dlouhodobá garance nižší ceny plynu v porovnání s tradičními dodavateli
Basic Základní produktová řada s možností uzavřít smlouvu na dobu určitou i neurčitou.
Najisto 24 Neměnná cenu za odebraný zemní plyn a ostatní služby dodávky na období 24 měsíců ode dne zahájení dodávek zemního plynu

Bohemia Energy - Kontakty

Oficiální webové stránky: www.bohemiaenergy.cz
Zákaznická linka: 844 10 10 10 (po-pá 7:00-20:00 / so-ne 9:00-17:30)
Email: [email protected]
Adresa zákaznického centra/sídla společnosti:
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.
Zákaznické centrum
Na Poříčí 24-26
110 00 Praha 1

Updated on