ČEZ v obci Kozlovice (Frýdek-Místek)

vide

Váš dodavatel elektřiny ČEZ se snaží být k Vám co nejblíž a proto disponuje velkým počtem kontaktních míst po celé republice.

Přistěhujte se do obce Kozlovice v pohodě se společností ČEZ, a.s.

Právě se stěhujete do obci Kozlovice a uvažujete o uzavření smlouvy se společností ČEZ? Je to snadné! Kontaktujte ČEZ na lince 840 840 840 (v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu) a uveďte:


  • Vaši novou adresu (včetně PSČ)
  • Vaše jméno
  • Číslo elektroměru
  • Předpokládaný datum aktivace služby

Budete připojeni v co nejkratším možném termínu.

Zeptat se technika ČEZ

Plánujete opravy či výměnu elektroměru, ale nevíte jak na to? Profesionálové z technického oddílu ČEZ Vám rádi zodpoví všechny dotazy či dokonce se u Vás pro řešení problému zastáví.

Máte otázku tykající se Vaší smlouvy?

Ve společnosti ČEZ Vám také poradí s délkou výpovědní lhůty, procesem změny dodavatele či s detaily Vaších účtů (výběr tarifu, cena za kWh, apod.) Kontaktujte zákaznickou linku společnosti ČEZ na čísle 840 840 840 (v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu).

Adresa, telefonní číslo a otevírací hodiny společnosti ČEZ

ČEZ, a.s. poruchová linka: 840 850 860

ČEZ, a.s. zákaznická linka: 840 840 840 (v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu)

V případě dotazů či drobných problémů, které nevyžadují osobní návštěvu kanceláře, společnost ČEZ zřídila zákaznickou linku pro obyvatele obce Kozlovice: stačí zavolat 840 840 840 (v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu). Nicméně pro ty, kteří dávají přednost osobnímu setkání, existuje možnost navštívit nejbližší z kanceláří, jejichž kompletní seznam je k dispozici zde: