E.ON v obci Mezná (Tábor)

vide

Váš dodavatel elektřiny E.ON se snaží být k Vám co nejblíž a proto disponuje velkým počtem kontaktních míst po celé republice.

Přistěhujte se do obce Mezná v pohodě se společností E.ON Česká republika, s.r.o.

Právě se stěhujete do obce Mezná a uvažujete o uzavření smlouvy se společností E.ON? Je to snadné! Kontaktujte společnost E.ON na lince 840 111 333 (pracovní dny 7 - 20 hodin) a uveďte:


  • Vaši novou adresu (včetně PSČ)
  • Vaše jméno
  • Číslo elektroměru
  • Předpokládaný datum aktivace služby

Budete připojeni v co nejkratším možném termínu.

Zeptat se technika společnosti E.ON

Plánujete opravy či výměnu elektroměru, ale nevíte jak na to? Profesionálové z technického oddílu společnosti E.ON Vám rádi zodpoví všechny dotazy či dokonce se u Vás pro řešení problému zastáví.

Máte otázku tykající se Vaší smlouvy?

Ve společnosti E.ON Česká republika, s.r.o. Vám také poradí s délkou výpovědní lhůty, procesem změny dodavatele či s detaily Vaších účtů (výběr tarifu, cena za kWh, apod.) Kontaktujte zákaznickou linku společnosti E.ON na čísle 840 111 333 (pracovní dny 7 - 20 hodin).

Adresa, telefonní číslo a otevírací hodiny společnosti E.ON Česká republika, s.r.o.

E.ON poruchová linka: 800 22 55 77 (v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu)

E.ON zákaznická linka: 840 111 333 (pracovní dny 7 - 20 hodin)

V případě dotazů či drobných problémů, které nevyžadují osobní návštěvu kanceláře, společnost E.ON zřídila zákaznickou linku pro obyvatele obce Mezná: stačí zavolat 840 111 333 (pracovní dny 7 - 20 hodin). Nicméně pro ty, kteří dávají přednost osobnímu setkání, existuje možnost navštívit nejbližší z kanceláří, jejichž kompletní seznam je k dispozici zde: