Pražská plynárenská Tarify a recenze

Pražská plynárenská dodává zemní plyn hlavnímu městu Praha již od roku 1993. Jedná se o ryze českou společnost, která vlastní několik dceřiných firem podnikajících také v oblasti prodeje a distribuce zemního plynu. Ceník Pražské plynárenské je složený ze základní nabídky, ke které jsou průběžně přidávány aktuální bonusy a zvýhodněné nabídky.

Pražská Plynárenská - Slevy a bonusy k aktuálnímu ceníku pro domácnosti

RECENZE
Tradiční dodavatel, který se snaží držet ceny plynu nižší než dominantní dodavatelé. Přesto doporučujeme porovnat cenu za vaší konkrétní spotřebu s alternativními dodavateli energií, rozdíly se zde stále mohou pohybovat v rámci několika (i desítek) procent.

Pražská Plynárenská - Slevy a bonusy k aktuálnímu ceníku pro domácnosti

Komodita Bonus Charakteristika
Plyn Sleva 11%* Podpis dodatku ke smlouvě, který zavazuje k odebírání plynu po dobu následujících tří let.
Sleva 6,5%* Podpis dodatku ke smlouvě, který zavazuje k odebírání plynu po dobu následujících dvou let.
Sleva pro seniory a držitele průkazu ZTP Pro seniory od 65 let nebo pro držitele průkazu ZTP/P. Podpis dodatku ke smlouvě, který zavazuje k odebírání plynu po dobu následujících dvou let.
Sleva - cena bez kapacitní složky** Po dobu dvou let neobsahuje běžná cena za plyn kapacitní složku ceny. Podmínka roční spotřeby přesahující 63 MWh
Elekřina FLEXI Elektřina Nižší cen silové elektřiny oproti základnímu ceníku. Fixace ceny do června 2017 - při snížení ceny standardního ceníku nastává automatické dorovnání i v tarifu Flexi

*Sleva je poskytována z komoditní složky, nezahrnuje cenu za distribuci, poplatek operátora trhu a další státem regulované složky ceny.
**Kapacitní složka ceny je platba za rezervovanou kapacitu pro dané odběrné místo.